Російська корпорація збирається добудувати Хмельницьку АЕС
Заступник голови російської корпорації \”Росатом\” Кирило Комаров заявив про готовність добудовувати Хмельницьку АЕС на Україні і будувати там завод з виробництва ядерного палива.Російська корпорація збирається добудувати Хмельницьку АЕС
Заступник голови російської корпорації \”Росатом\” Кирило Комаров заявив про готовність добудовувати Хмельницьку АЕС на Україні і будувати там завод з виробництва ядерного палива. Про це повідомляє видання “РИА Новости Украина”.
\”Щодо добудови Хмельницької АЕС. Ми ніколи не відмовлялися від участі в цьому проекті. Всі зобов\’язання з будівництва цього заводу російська сторона неухильно виконує, чого, на жаль, не можна сказати про українську сторону\”, – сказав Комаров. Також він додав, що якщо Україна запросить \”Росатом\” до участі в цьому проекті, то російські атомники готові добудувати станцію. Заступник голови корпорації пояснив, що мова йде про фінансові проблеми у Києва. В цілому, за його словами, \”Росатом\” \”сповнений рішучості\” виконати всі контрактні зобов\’язання перед українськими партнерами.
Раніше повідомлялося, що Україна має намір відмовитися від будівництва нових, 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС за участю Росії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього