Російський проект з добудови Хмельницької АЕС не відповідає умовам конкурсу
У міністерстві енергетики та вугільної промисловості України наполягають, що проект з добудови третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, реалізований російськими компаніями «Росатом» і «Атомстройекспорт», застарів і не відповідає умовам конкурсу.Російський проект з добудови Хмельницької АЕС не відповідає умовам конкурсу
У міністерстві енергетики та вугільної промисловості України наполягають, що проект з добудови третього і четвертого енергоблоків Хмельницької АЕС, реалізований російськими компаніями «Росатом» і «Атомстройекспорт», застарів і не відповідає умовам конкурсу.
Директор департаменту з питань ядерної енергетики та атомно-промислового комплексу Міненерговугілля Григорій Муляр повідомив 16 грудня, що у зв\’язку з цим може бути розглянуте питання про денонсацію угод з РФ по проекту та продовженню будівництва нових блоків ХАЕС спільно з чеською компанією Skoda JS a. s.
«В подальшому будуть проведені додаткові оцінки використання існуючих будівель, проведена ревізія обладнання», – зазначив він, додавши, що понад 60% обладнання на блоках Хмельницької АЕС знаходиться «в хорошому стані». «Також буде опрацьована і фінансово-економічна схема: за які кошти, кредити, на яких умовах буде здійснюватися це співробітництво», – заявив Муляр.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього