Роздрібний акциз додатково приніс до місцевих бюджетів Хмельниччини півмільйона гривень
З початку 2016 року в Хмельницькій області до місцевих бюджетів сплачено понад 20 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.Роздрібний акциз додатково приніс до місцевих бюджетів Хмельниччини півмільйона гривень
З початку 2016 року в Хмельницькій області до місцевих бюджетів сплачено понад 20 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

При цьому виконання доведеного індикативного показника забезпечено на 102,4 відсотка, що в гривневому еквіваленті означає 500 тисяч гривень, які додатково надійшли до скарбниць територіальних громад.

Акцизний податок з роздрібного продажу займає четверте місце у структурі податкових надходжень до місцевого бюджету після податку з доходів фізичних осіб, податку на майно і єдиного податку.

На думку провідних фахівців Державної фіскальної служби Хмельниччини, завдяки імплементації законодавчих змін цього року, зокрема, запровадженні з 1 березня поточного Системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) та Єдиного реєстру акцизних накладних (ЄРАН), очікується збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів акцизного податку.

Адже запровадження такого електронного сервісу дасть змогу упереджувати застосування різного роду тіньових схем при реалізації пального, в першу чергу, так званого, комерційного використання.

Зауважимо, що ставки податку при роздрібній реалізації пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно до податкових новацій не змінені.

Як і раніше, ставка становить 5 відсотків від вартості товару. Разом з тим, для роздрібної торгівлі змінилася ставка податку для пального – вона була 5 відсотків, а зараз становить 0,042 Євро за кожний літр реалізованого товару.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району