Розгляд спільного туристичного напрямку Хмельниччини та Тернопільщини.

Представники управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації 14 листопада взяли участь у виїзному семінарі з розвитку курортно – рекреаційного потенціалу Хмельницької області, який відбувся на базі державного курорту Сатанів.Представники управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації 14 листопада взяли участь у виїзному семінарі з розвитку курортно – рекреаційного потенціалу Хмельницької області, який відбувся на базі державного курорту Сатанів.
Розгляд спільного туристичного напрямку Хмельниччини та Тернопільщини.
Питання розвитку курортних територій є надзвичайно актуальним для області з огляду на наявність мінералізованої води з високим вмістом органічних речовин типу “Нафтуся” під назвою “Новозбручанська” і “ропи” високої мінералізації типу “Друскіненкай” під назвою “Гусятинська”. Програма семінару була надзвичайно насиченою. Його учасники мали можливість ознайомитися із роботою санаторіїв «Збруч», «Жива вода», «Перлина Поділля».

Артур Фрідман, голова спостережної ради, голова ради директорів ПрАТ «Прогрес», показав будівництво санаторію «Арден Палац». На сьогодні цей об’єкт не має аналогів у Європі. Планується, що цей заклад забезпечить рівень готельного обслуговування «4*+», а також медичне обслуговування 21 століття. Окрім того, передбачено спорудження 14 лижних трас з повним циклом обслуговування. Відкриття комплексу заплановано на кінець 2014 року.

Учасники семінару зазначили, що Хмельниччина і Тернопільщина повинні виступати на міжнародному туристичному ринку разом та розробляти спільні туристичні продукти. Було задекларовано ініціативу створення туристичної асоціації, в яку б для кращої співпраці у сфері туризму та курортів входили ще Вінницька і Рівненська області .
Леся Серетна, начальник управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації зазначила, що досвід розбудови Сатанова є надзвичайно повчальним для Тернопільщини. Залучення інвесторів для системного розвитку території і збереження пам’яток історії вартий вивчення і запозичення.

Результатом виїзного засідання стало підписання Угоди про співробітництво у сфері туристично-рекреаційної галузі між управлінням з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації та управлінням інфраструктури та туризму Хмельницької ОДА.

Окрім цього домовилися про проведення консультацій щодо залучення інвестицій у реставрацію синагоги та розбудову курортних територій Гусятинського району.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього