Розклад руху нічних тролейбусів у Хмельницькому "прив’яжуть" до нічних потягів
Починаючи з 1 лютого, тролейбуси курсуватимуть вночі за маршрутами \”Катіон – Ракове\”, \”Залізничний вокзал – в.о “Алмаз”, \”Автостанція N2 – Озерна\”.Розклад руху нічних тролейбусів у Хмельницькому "прив’яжуть" до нічних потягів
Сьогодні, 22 січня, громадських активістів і небайдужих хмельничан запросили обговорити впровадження у місті нічного транспорту. На пропозицію відгукнулось близько двох десятків осіб.
Отож нічні тролейбуси курсуватимуть, починаючи з 1 лютого, за маршрутами \”Катіон – Ракове\”, \”Залізничний вокзал – в.о “Алмаз”, \”Автостанція N2 – Озерна\”. Вартість проїзду становитиме 6 гривень. Така ціна буде рентабельною, якщо за ніч тролейбусами скористається 400 людей. Якщо ж пасажирів буде менше – доцільність нічних тролейбусів знову обговорюватимуть.
Розклад руху “прив’яжуть” до нічних потягів. У КП “Електротранс” є домовленість із дирекцією залізничного вокзалу про звукові оголошення у час прибуття потягів, аби пасажири знали, що, окрім таксі, можна скористатись і тролейбусом. На зупинці біля залізничного вокзалу тролейбус стоятиме близько 10 хвилин. На всіх інших зупинках будуть встановлені таблички з графіком руху нічних тролейбусів. Також графік буде розміщено на сайті міської ради.
Пасажиропотік у нічних тролейбусах вивчатимуть впродовж трьох місяців: за цей час буде охоплено один місяць зими і два весняних. Таким чином в управлінні транспорту сподіваються вивчити пасажиропотік у різні пори року.
Проїзд у нічних тролейбусах буде платним для всіх категорій населення. Курсуватимуть вони з 00.00 до 05.00.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього