Розклад руху тролейбусів хмельничани скоро зможуть бачити на електронних табло
В цьому запевнив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин громадських активістів у ході презентації бюджету розвитку міста напередодні його внесення в сесійну залу міської ради.Розклад руху тролейбусів хмельничани скоро зможуть бачити на електронних табло
В цьому запевнив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин громадських активістів у ході презентації бюджету розвитку міста напередодні його внесення в сесійну залу міської ради. Для того, аби інформація не була голослівною, навів цифри зі статей видатків бюджету розвитку Хмельницького на 2016 рік, за рахунок яких, власне, і планується реалізувати задум. Водночас, міський голова зауважив, що за умови стовідсоткового відшкодування з бюджету КП «Електротранс» видатків на перевезення пільговиків, оновити рухомий склад, модернізувати тролейбусні лінії та продовжити існуючі маршрути було б значно простіше.
Крім того, міський очільник озвучив інформацію про те, що уже нині місто звернулося з офіційними листами до депутатів Верховної Ради України від Хмельницького Сергія Мельника та Сергія Лабазюка з проханням пролобіювати інтереси обласного центру в частині виділення цільових коштів з державного бюджету України на придбання та капітальний ремонт громадського екологічного транспорту.
В розмові із журналістами та громадськими активістами Олександр Симчишин наголосив і на тому, що з часу підвищення плати на проїзд у маршрутках обласного центру, виручка «Електротрансу» зросла на 300 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього