Розпочато процедуру формування складу Громадської ради при Державній фіскальній службі у Хмельницькій області
На виконання вимог пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996), установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при ДФС у Хмельницькій області, відбудуться у березні 2015 року.Розпочато процедуру формування складу Громадської ради при Державній фіскальній службі у Хмельницькій області
На виконання вимог пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (далі – Постанова № 996), установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при ДФС у Хмельницькій області, відбудуться у березні 2015 року.

Згідно з п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою № 996 (далі – Типове положення), при ДПС України утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при ДФС у Хмельницькій області (далі – ініціативна група). Керівник ініціативної робочої групи – Бєлякова Наталія Миколаївна – Президент Хмельницької торгово-промислової палати.

Відповідальна особа: Боричко Юлія Миколаївна, головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного сектору ГУ Міндоходів у Хмельницькій області, тел. 70-18-39, e-mail: [email protected]

Відповідно до вимог пункту 6 Типового положення до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об\’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (форма заяви, порядок подання заяв та порядок проведення установчих зборів додаються).
До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства взяти участь в установчих зборах по формуванню Громадської ради при ДФС у Хмельницькій області. Заявки приймаються до 9 березня 2015 року на ппаерових носіях за адерсою: м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 17, кабінет 114. Крім того, можна надіслати відскановані електронні копії (з підписами і печатками) паперових носіїв на поштову скриньку: [email protected] Телефон для довідок: (0382)-70-18-39.

Боричко Юлія Миколаївна,

головний державний інспектор інформаційно-комунікаційного сектору

ГУ Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього