Розпочато суд по рецидивісту із Ярмолинців, який хотів убити хотів убити дружину і дітейЯрмолинчанина відповідає по шести статтях Кримінального кодексу.
Розпочався суд по 35-річному рецидивісту із Ярмолинців, який хотів убити трьох людей. Відповідає чоловік по шести статтях Кримінального кодексу України.Ярмолинчанина відповідає по шести статтях Кримінального кодексу.
Розпочався суд по 35-річному рецидивісту із Ярмолинців, який хотів убити трьох людей. Відповідає чоловік по шести статтях Кримінального кодексу України.

Як встановлено досудовим слідством, у вересні минулого року обвинувачений на ґрунті ревнощів вирішив помститися своїй дружині, з якою побрався ще відбуваючи покарання в одній з виправних колоній. Озброєний ножем і сокирою, він утримував у квартирі дружину та її малолітніх дітей і погрожував їм убивством. Жінка зателефонувала своїм батькам, котрі й викликали працівників міліції. Неодноразово судимий чоловік наніс ножові поранення малолітньому хлопчику, батькові дружини, та міліціонерам.

Обвинувачений перебуває під вартою. Кримінальне провадження розглядається судом присяжних у Ярмолинецькому районному суді, – повідомляє прокуратура Хмельницької області.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього