Розпочався новий етап підвищення кваліфікації секретарів сільських та селищних радСучасні підходи у вирішенні проблемних питань в роботі органів місцевого самоврядування аналізували впродовж тижня секретарі сільських та селищних рад Хмельницької області. Тематичний короткостроковий семінар зібрав у стінах Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств установ і організацій майже три десятки посадовців першого потоку з Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Полонського та Старокостянтинівського районів.Сучасні підходи у вирішенні проблемних питань в роботі органів місцевого самоврядування аналізували впродовж тижня секретарі сільських та селищних рад Хмельницької області. Тематичний короткостроковий семінар зібрав у стінах Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств установ і організацій майже три десятки посадовців першого потоку з Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Полонського та Старокостянтинівського районів.

У ході навчання для секретарів рад відбулись тематичні зустрічі на теми: «Розвиток самодостатніх територіальних громад – головна мета реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», «Ведення діловодства в сільських, селищних радах. Сучасні підходи у роботі із заявами та зверненнями громадян», «Реалізація соціальної політики на регіональному рівні. Порядок надання довідок на отримання соціальної допомоги» та інші

На практичних заняттях посадовці оволодівали навичками використання сучасних інтернет-технологій, що є досить актуальним в теперішній час у професійній діяльності посадових осіб місцевого самоврядування.

По закінченні курсів перепідготовки кожен із слухачів отримав свідоцтво відповідного зразка.

Згідно з графіком, навчання секретарів з усіх районів області триватиме до 22 травня. Протягом наступник чотирьох місяців в Центрі перепідговки та підвищення кваліфікації пройдуть навчання більше трьох сотень секретарів сільських, селищних та міських рад Хмельниччини.

За матеріалами: Хмельницької обласної ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього