Двом товаришам з села у Деражнянському районі захотілося похмелитися. Чоловіки не вигадали нічого кращого, аніж пограбувати 89-річну сусідку.

Розваги по-хмельницьки: пограбували пенсіонерку, ніч гуляли, а потім здалися міліціїДвом товаришам з села у Деражнянському районі захотілося похмелитися. Чоловіки не вигадали нічого кращого, аніж пограбувати 89-річну сусідку.

Один із грабіжників, 18-річний юнак, жив поруч з бабцею, а тому орієнтувався в неї у будинку. Але щоб понишпорити в помешканні, необхідно було виманити стареньку з хати. За це взявся старший 28-річний товариш. Чоловік став кидати яблука на дах хліву, аби господиня вийшла на шум. У цей час молодший, загорнувшись у ковдру, щоб залишитися невпізнаним, шукав гроші по кімнатам. Знайти чоловіку вдалося трохи більше двох тисяч гривень. Зібравши гроші, чоловік на виході зіткнувся з власницею хати.
– На кілька секунд розгубився, а потім чимдуж накивав п’ятами. По дорозі кілька купюр згубив, але в кишені все одно залишилось 1900 гривень, – говорить речник управління МВС України у Хмельницькій області Катерина Шуприган. – Того ж вечора грабіжники поїхали до Хмельницького, винайняли номер в дорогому готелі та цілу ніч гуляли по клубах та ресторанах. Від двох тисяч мало що залишилось, тож вранці довелось повертатися в рідне село, де на них вже чекали правоохоронці, адже бабуся з самого ранку зателефонувала до Деражнянського райвідділу міліції та повідомила про те, що сталося.
У вчиненні злочину друзі зізналися. За грабіж їм загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього