Розвиток Білогірщини очима його мешканців
«Співпраця місцевої влади, народного депутата та громади – безпосередньо і є, так званим містком, що веде до розвитку не лише Білогір’я, а й України в цілому» – переконана Алла Кузьменко.Розвиток Білогірщини очима його мешканців
«Співпраця місцевої влади, народного депутата та громади – безпосередньо і є, так званим містком, що веде до розвитку не лише Білогір’я, а й України в цілому» – переконана Алла Кузьменко.

Безробіття, еміграція молоді за кордон у пошуках роботи, відсутність промисловості та жодних інвестицій у розвиток краю – далеко не повний перелік проблем, що стосується чи не кожного селянина чи мешканця райцентру, не виключення і Білогірський район.

– Ми можемо вирішити проблеми сьогодення лише об’єднавшись, – впевнена Алла Георгіївна. – Влада не повинна вирішувати все сама, а в першу чергу, виносити важливі питання на громадські слухання, радитись з тими кого, хоч наймешні зміни торкнуться в першу чергу».
Як приклад оптимізація сільських шкіл – питання важливе, адже це не просто організація підвозу учнів до інших населених пунктів, а й черговий удар по робочих місцях.

– Моя перша освіта – вчитель української мови та літератури, окрім цього я 7 років пропрацювала у школі, тож сьогоднішня ситуація на освітянській ниві не може мене не турбувати, – ділиться Алла Кузьменко. – Так, утримувати приміщення школи, забезпечивши його і теплом і електроенергією, де навчається 10 учнів – це зайве, коли за декілька кілометрів у навчальному закладі учнівський колектив куди більший. Це ж не просто комунікація підростаючого покоління, обмін досвідом викладацького персоналу, а й економія державних коштів, які можна залучити на розвиток інших сфер. Такі зміни мають місце у сьогоднішній ситуації, та в першу чергу вони мають бути обговорені та погоджені з громадою.

Не менше уваги, на думку Алли Георгіївни, потребує і розвиток сільського господарства, що стосується не лише збільшення вартості паїв, підтримка молочної галузі, а й створення усіх необхідних умов для заготівлі та збереження сільгосппродукції.

– Господарство Польщі – демонструє гарний приклад того, як можна піднімати економіку за рахунок збереження продукції на місцях. Якщо ми створимо усі необхідні умови для цього – овочі, фрукти, зернові культури сільськогосподарські підприємці матимуть можливість реалізовувати за кращими цінами, та матимуть попит на товар у інших країн.

На думку Алли Кузьменко покращення розвитку краю можливі лише за умови налагодження так званого містка співпраці місцевої влади з народним депутатом та, в першу чергу, громадою.

– Український народ звик критикувати будь які дії влади. А нам зараз, як ніколи необхідно співпрацювати, лише в цьому випадку ми досягнемо бажаного результату. Сьогодні наш Президент Петро Олексійович Порошенко, також потребує нашої підтримки. Адже, на мою думку, він взяв на себе важке завдання, у не простий для країни час – вивести її з кризи, підняти ще на один світовий щабель вище.

Підтримує сьогоднішній завідувач Білогірського сектору Управління державної міграційної служби України в Хмельницькій області і адміністративно-територіальну реформу. Та вкотре наголошує, тут необхідно виважено підійти до кожного населеного пункту, до думки кожного.

– Неодмінно реформа матиме позитивні результати, в разі відповідального підходу до неї. Що стосується нашого, Білогірського, району, то варто зазначити, що існують такі населені пункти, де сільські ради не можуть забезпечити населення усім необхідним, ФАПами, навчальними закладами, а транспорт курсує там не частіше ніж тричі на тиждень. Якщо правильно пройде реформа територіального устрою, то це не аби як полегшить життя кожному селянину, – впевнена Алла Георгіївна.

Радить білогірчанка представникам влади, підприємцям звернути увагу і на розвиток промисловості у районі. Адже край багатий на пісок та глину. А сприяння у створенню малих підприємств не лише покращить фінансове становище, а й забезпечить молодь робочими місцями.

– Яскравим прикладом того, що сьогоднішня влада готова дослухатися та співпрацювати з громадою є наш народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Шинькович. Який попри безпартійність підтримує курс Президента. За досить короткий час роботи Андрія Васильовича, кожен з нас переконався, що є ще люди яким не байдужа доля інших. Це ще один доказ того, що обирати людей потрібно незалежно від політичних фарб та гасел. В першу чергу оцінювати потрібно конкретні дії на благо українського суспільства. Тож, на мою думку, все, що нам сьогодні потрібне – це об’єднати власні зусилля, навколо єдиної мети – розвиток нашої держави, а вона як відомо, починається з кожного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього