Рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії обласної ради «Про суспільно-політичну ситуацію в державі»Представляючи інтереси та висловлюючи позицію територіальних громад області, враховуючи суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі, яка склалася внаслідок антинародних та незаконних дій режиму В.Януковича, рішуче засуджуючи дії органів внутрішніх справ України, прокуратури, судів, які спрямовані проти Українського народу, з метою дотримання прав і свобод людини та забезпечення їх гарантій, зважаючи на вимоги багатомільйонних протестних акцій, відповідно до статей 22, 40 Конституції України, статей 2, 3, 4, 21 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Європейської хартії місцевого самоврядування обласна рада
ВИРІШИЛА:Представляючи інтереси та висловлюючи позицію територіальних громад області, враховуючи суспільно-політичну та соціально-економічну ситуацію в державі, яка склалася внаслідок антинародних та незаконних дій режиму В.Януковича, рішуче засуджуючи дії органів внутрішніх справ України, прокуратури, судів, які спрямовані проти Українського народу, з метою дотримання прав і свобод людини та забезпечення їх гарантій, зважаючи на вимоги багатомільйонних протестних акцій, відповідно до статей 22, 40 Конституції України, статей 2, 3, 4, 21 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Європейської хартії місцевого самоврядування обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати боротьбу Українського народу за збереження державної незалежності і суверенітету України, відновлення конституційного ладу та гарантування дотримання і непорушності прав людини і громадянина України.

2. Підтримати План дій Майдану та опозиційних сил від 19 січня 2014 року.

3. Вважати закони, прийняті у неконституційний спосіб Верховною Радою України 16 січня 2014 року, такими, що суперечать Конституції України та чинному законодавству і звужують права людини, а також звернутися до Верховної Ради України з пропозицією скасувати їх.

4. Висловити повагу до позиції Українських Церков щодо єдності з народом.

5. Вимагати від Президента України та центральних органів виконавчої влади негайного зупинення застосування сили проти громадян України та невідкладно розпочати діалог з метою подолання системної загальнодержавної кризи.

6. Підтримати вимоги опозиційних сил та Євромайданів по всій Україні щодо:

– дострокових виборів Президента України та Верховної Ради України;

– відставки уряду Азарова;

– притягнення до кримінальної відповідальності винних у побитті мирних демонстрантів та представників засобів масової інформації;

– звільнення від переслідування усіх учасників мирних акцій протесту;

– звільнення усіх політичних в\’язнів;

– підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом у 2014 році.

7. Визнаючи необхідність посилення захисту життя та здоров\’я громадян, інтересів суспільства і держави, надавати допомогу та підтримку у створенні та діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку.

8. Звернутися до правоохоронних та судових органів області з вимогою не виконувати явно злочинні розпорядження чи накази, дотримуватись норм Конституції України та вимог законодавства України.

9. Рішення обласної ради опублікувати в засобах масової інформації області та розмістити на Інтернет-сторінці обласної ради.

Виконуючий обов’язки голови ради В.Осадчий

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього