Рух «Чесно» назвав Дмитра Добродомова найбільш відкритим і відповідальним народним депутатом
Народний депутат, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов – серед найбільш відкритих і відповідальних парламентарів. Він потрапив у нечисленний перелік обранців, які активно і регулярно звітують про свою роботу у Верховній Раді.Рух «Чесно» назвав Дмитра Добродомова найбільш відкритим і відповідальним народним депутатом
Народний депутат, лідер партії «Громадський рух «Народний контроль» Дмитро Добродомов – серед найбільш відкритих і відповідальних парламентарів. Він потрапив у нечисленний перелік обранців, які активно і регулярно звітують про свою роботу у Верховній Раді.

Такими є результати першої фази звітування народних депутатів у рамках ініціативи Rada Report Challenge, організованої громадським рухом «ЧЕСНО» і авторитетним інтернет-порталом VoxUkraine.

«За період з січня по квітень 2015 року у рамках першої фази звітування 54 депутати представили звіти за місяць роботи у парламенті – це 13% від загальної кількості депутатів. Найактивнішими депутатами виявилися Дмитро Добродомов, Сергій Лещенко, Ганна Гопко, Олена Сотник, Єгор Соболєв, Олександр Опанасенко», – повідомив Тимофiй Милованов, професор Піттсбурзького університету, співзасновник та член редакційної колегії VoxUkraine.

Варто зазначити, що щомісяця Дмитро Добродомов готує відкриті звіти, які публікуються і на сайті ВРУ, і на особистій сторінці нардепа у Фейсбук. Зокрема, у червні він став співавтором двох законопроектів, уніс 55 поправок і пропозицій до проектів Законів, Також нагадаємо, що нещодавно Добродомов публічно звітував перед громадою мажоритарного округу (115-й, м. Львів), на якому здобув перемогу під час виборів у Верховну Раду.

«Відкритість і публічність, помножена на дієвість, політиків – це вимога нашого суспільства. На мій погляд, кожен депутат, врешті кожен чиновник, яких, по суті, люди наймають на роботу, – повинні звітувати перед громадою, перед своїми виборцями про зроблену роботу», – переконаний Дмитро Добродомов.
Нагадаємо, за результатами моніторингу громадянської мережі «ОПОРА», Дмитра Добродомова також було визнано найактивнішим депутатом-мажоритарщиком Львівщини. А у березні Добродомов увійшов у рейтинг ТОП-5 найбільш відповідальних депутатів України, укладений журналістами громадсько-політичного проекту «Слово і Діло».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього