Рух нічних тролейбусів у Хмельницькому можна буде відслідковувати он-лайн
Запропоновані маршрути є найоптимальнішими, але, за потреби, їх може побільшати.Рух нічних тролейбусів у Хмельницькому можна буде відслідковувати он-лайн
Після вивчення пасажиропотоку було запропоновано ввести в дію 3 маршрути тролейбусів за ціною проїзду 6 гривень. Пільги на проїзд в нічний час діяти не будуть. Графіки руху максимально пристосовані до часу прибування до Хмельницького залізничних поїздів і сплановані так, щоб мешканцям та гостям міста було зручно діставати залізничного та автовокзалів та повертатися від них у різні мікрорайони міста.
Більше того – днями у якості експерименту на тролейбуси міста буде встановлено 4 трекери, які дадуть змогу відслідковувати он-лайн рух тролейбуса кожним мешканцем міста.
«Ми опрацювали всі звернення, які надійшли до управління транспорту та зв\’язку, – пояснює Сергій Шепурев, в.о. начальника управління, – запропоновані нами маршрути тролейбусів є найоптимальнішими. Проте якщо з часом ми побачимо потребу в інших маршрутах, то будемо їх запроваджувати».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього