Рівень працевлаштування на Хмельниччині - один з найвищих в державіЗа участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Гаврішка відбулось відкриття дводенного тематичного семінару для заступників директорів базових центрів зайнятості області під назвою «Стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць. Ефективна комунікація».
Вадим Дмитрович охарактеризував ситуацію на ринку праці області за І півріччя 2013р. Зокрема, рівень зайнятості населення області зріс з 59,3% у І півріччі 2012 року до 59,8% відповідного періоду п.р. Чисельність безробітних зменшилась на 600 осіб та склала 54 тис осіб. На ринку праці області спостерігається постійний попит на кваліфікованих працівників робітничих професій. Також, затребувані висококваліфіковані бухгалтери, лікарі, медсестри та інженери. Крім того, Вадим Дмитрович зауважив, що у питанні підготовки кадрів, повинен бути чітко налагоджений механізм співпраці із роботодавцем, а також забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем.Рівень працевлаштування на Хмельниччині - один з найвищих в державіЗа участю першого заступника голови обласної державної адміністрації Вадима Гаврішка відбулось відкриття дводенного тематичного семінару для заступників директорів базових центрів зайнятості області під назвою «Стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць. Ефективна комунікація».
Вадим Дмитрович охарактеризував ситуацію на ринку праці області за І півріччя 2013р. Зокрема, рівень зайнятості населення області зріс з 59,3% у І півріччі 2012 року до 59,8% відповідного періоду п.р. Чисельність безробітних зменшилась на 600 осіб та склала 54 тис осіб. На ринку праці області спостерігається постійний попит на кваліфікованих працівників робітничих професій. Також, затребувані висококваліфіковані бухгалтери, лікарі, медсестри та інженери. Крім того, Вадим Дмитрович зауважив, що у питанні підготовки кадрів, повинен бути чітко налагоджений механізм співпраці із роботодавцем, а також забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем.
Власне, у січні – листопаді 2013 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 58,3 тис. громадян, з них статус безробітного мали 47 тис. осіб. Отримали роботу 30,1 тис. осіб, з них 19,2 тис. зареєстрованих безробітних. Рівень працевлаштування становив 41% та залишається одним з найвищих в Україні.

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці забезпечено підготовку та перепідготовку 7,6 тис. безробітних. Навчання проводилось за 365 професіями та напрямами актуальними на ринку праці, зокрема, тракторист – машиніст, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, кухарів, пекарів та інші.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього