Рятувальники Хмельниччини закликають до безпечного святкування дитячих новорічних ранків
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят рятувальники Хмельниччини разом із представниками засобів масової інформації вирушили до дошкільних навчальних закладів обласного центру, щоб вкотре нагадати правила встановлення новорічної ялинки та заходи безпеки у поводженні з піротехнічними виробамиРятувальники Хмельниччини закликають до безпечного святкування дитячих новорічних ранків
Напередодні Новорічних та Різдвяних свят рятувальники Хмельниччини разом із представниками засобів масової інформації вирушили до дошкільних навчальних закладів обласного центру, щоб вкотре нагадати правила встановлення новорічної ялинки та заходи безпеки у поводженні з піротехнічними виробами. Єдиною метою такого рейду є турбота про підростаюче покоління, адже через недбалість і необережність дорослих під час встановлення новорічних красунь та використання ілюмінації під час проведення святкових ранків щороку фіксується чимало випадків травмування людей, пишуть на сайті ДСНС України у Хмельницькій області.

Так, 17 грудня працівниками ДСНС навчали малечу, як правильно наряджати і прикрашати ялинку. Зокрема, рятувальники розповіли діткам, що лісову красуню краще нарядити легкими прикрасами, що не б\’ються – бантами, шишками, кульками зі склопластику тощо. На ялинку не можна встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо в об\’єднанні з ватним \”снігом\” і паперовими іграшками.
Рятувальники Хмельниччини закликають до безпечного святкування дитячих новорічних ранків
Рятувальники Хмельниччини закликають до безпечного святкування дитячих новорічних ранків
Щоб наслідки від пожежі нікому не затьмарили свята, керівники дитсадочків та вихователі були вкотре застережені та проінструктовані, що необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Рятувальники наголосили, що встановлювати ялинку треба подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню. Щоб ялинка не впала або не поранила дитину, вона повинна бути правильно зібрана і надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені. Крім того, слід дотримуватися й правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні та несертифіковані електричні вироби. Підключення гірлянд до мережі повинне виконуватися тільки за допомогою штепсельних з\’єднань. Під час виявлення несправності в ілюмінації – нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння, вона повинна бути терміново відключена.

Шановні громадяни! Щоб Новорічні та Різдвяні свята принесли лише радість, дотримуйтеся елементарних правим пожежної безпеки. Лише спільними зусиллями ми недопустимо виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час святкування, адже запобігти біді завжди легше, ніж потім ліквідовувати її наслідки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього