Рятувальники ліквідували пожежу на нафтобазі в Дунаївцях: на щастя умовну
30 червня на території нафтобази в смт. Дунаївці відбулися пожежно – тактичні навчання. Під час навчань рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини, персонал підприємства та аварійні служби району відпрацьовували спільні практичні дії щодо ліквідації пожежі нафтопродуктів у резервуарах, а також евакуацію працівників підприємства з небезпечної зони.Рятувальники ліквідували пожежу на нафтобазі в Дунаївцях: на щастя умовну
30 червня на території нафтобази в смт. Дунаївці відбулися пожежно – тактичні навчання. Під час навчань рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини, персонал підприємства та аварійні служби району відпрацьовували спільні практичні дії щодо ліквідації пожежі нафтопродуктів у резервуарах, а також евакуацію працівників підприємства з небезпечної зони.

За тактичним задумом тренувань внаслідок розгерметизації одного з резервуарів нафтобази стався витік бензину марки А-95 із послідуючим його загорянням.
Спочатку на місці події працювала добровільна пожежна дружина об’єкту, а далі для допомоги прибули професійні рятувальники та розрахунок місцевої пожежної команди. Рятувальники за допомогою піни ліквідували пожежу резервуару та організували охолодження сусідніх.

Рятувальники ліквідували пожежу на нафтобазі в Дунаївцях: на щастя умовну

Під час планування та проведення навчань працівники ДСНС звернули особливу увагу на кількість та тип нафтопродуктів, що зберігаються в ємностях, забезпеченість об’єкту засобами протипожежного захисту та пожежогасіння, наявність, кількість та якість піноутворювача на об’єкті, а також стан протипожежного водопостачання.

Дунаєвецький РС ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього