Рятувальники з усієї України зустрілися на Поділлі
На базі Головного управління надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області розгорнули нараду – семінар. Таким чином еменесівці вирішили налагодити співпрацю та обмінятися досвідом.Рятувальники з усієї України зустрілися на Поділлі
На базі Головного управління надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області розгорнули нараду – семінар. Таким чином еменесівці вирішили налагодити співпрацю та обмінятися досвідом.

На кадрах – дослідно-випробувальна лабораторія хмельницьких рятувальників. Нещодавно тут з\’явилося нове обладнання. З його допомогою еменесівці в змозі аналізувати стан протигазів. Такі пристрої є далеко не в кожній області. Відтак тутешня лабораторія визнана однією з кращих в державі. Тож на базі Подільського управління надзвичайних ситуацій і вирішили провести Всеукраїнську нараду-семінар.

В останні два роки подібні семінари не проводились. Цьогоріч аби обмінятися досвідом, на Хмельниччину приїхали начальники лабораторій з усіх куточків України. Серед них навіть гості зі східних регіонів.

Тем для обговорення в рятувальників виникло чимало. З основних – переобладнання лабораторій під стандарти Євросоюзу. Кажуть, цей семінар позитивно вплине на їх подальшу роботу.

Нарада-семінар надзвичайників триватиме протягом двох днів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього