Рятувальники застерігають хмельничан не ходити по кризіНе зважаючи на тонкий лід на водоймах з’являються перші рибалки. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.Не зважаючи на тонкий лід на водоймах з’являються перші рибалки. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Хмельницький районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області звертається до хмельничан з застереженням не забувати про власну безпеку під час перебування на водних об\’єктах в зимовий період.

– Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний, старший інспектор групи 1-го Державного пожежно-рятувального загону обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Гаврилов. – Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 сантиметрів. Рухаючись по льоду, обходьте ділянки з кущами і травою, вмерзлими гілками дерев, очеретом тощо. У разі коливань температур, які характерні для нинішньої зими, крига втрачає свою міцність, тому масовий вихід людей на лід стає небезпечним.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього