Рятувальники застерігають хмельничан не ходити по кризі

Рятувальники застерігають хмельничан не ходити по кризіНе зважаючи на тонкий лід на водоймах з’являються перші рибалки. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.Не зважаючи на тонкий лід на водоймах з’являються перші рибалки. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

Хмельницький районний сектор Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області звертається до хмельничан з застереженням не забувати про власну безпеку під час перебування на водних об\’єктах в зимовий період.

– Не виходьте без потреби на лід, не залишайте без нагляду дітей поблизу річки чи ставка, переконайтеся, що лід, на який ви виходите, достатньо міцний, старший інспектор групи 1-го Державного пожежно-рятувального загону обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Олександр Гаврилов. – Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною більшою за 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 сантиметрів. Рухаючись по льоду, обходьте ділянки з кущами і травою, вмерзлими гілками дерев, очеретом тощо. У разі коливань температур, які характерні для нинішньої зими, крига втрачає свою міцність, тому масовий вихід людей на лід стає небезпечним.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залишити відповідь