Різдво на Хмельниччині відсвяткували без пригод
Одне з найбільших релігійних свят подоляни зустріли без надзвичайних подійРіздво на Хмельниччині відсвяткували без пригод
Одне з найбільших релігійних свят подоляни зустріли без надзвичайних подій. Аби ніщо не змогло зіпсувати вірянам піднесений настрій, в управлінні МВС України в Хмельницькій області особливо потурбувалися про безпеку громадян у цей період.
Упродовж 6-7 січня спокій та правопорядок у містах і селах області, особливо – у місцях проведення богослужінь, забезпечувала майже тисяча працівників органів внутрішніх справ. На допомогу їм долучилися і півтисячі добровольців з числа членів добровільних громадських формувань з охорони правопорядку. В результаті територіальними відділками міліції зафіксовано лише декілька незначних правопорушень та подій.
Слід зазначити, що у святкові дні, коли більша частина українців відпочивала, правоохоронці не лише оберігали спокій, а й працювали над розкриттям раніше вчинених злочинів, викриваючи та затримуючи зловмисників. Символічно, що саме на Різдво працівники міліції з Полонського райвідділу вийшли на слід злодія, який викрав у жительки одного з сіл району золотого хрестика ще кілька місяців тому. 23-річний молодик, користуючись довірою господині, поцупив ювелірний виріб та здав його у ломбард, після чого сам подався до обласного центру. Тепер хлопцеві доведеться відповідати перед законом за вчинення крадіжки відповідно до ч. 1 статті 185 Кримінального кодексу України, повідомляють на сайті СЗГ УМВС України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього