Наразі у квартирах хмельничан холодно, оскільки середньодобова температура повітря на вулиці не вища, ніж +8 градусів. Щойно буде різке похолодання, тепло подадуть, запевнив заступник хмельницького мера Анатолій Нестерук.Різких похолодань Хмельниччина може не боятись:  заступник мера Хмельницького обіцяв тепло.Наразі у квартирах хмельничан холодно, оскільки середньодобова температура повітря на вулиці не вища, ніж +8 градусів. Щойно буде різке похолодання, тепло подадуть, запевнив заступник хмельницького мера Анатолій Нестерук.
– Цьогоріч опалювальний сезон у місті розпочали вчасно. 25 вересня тепло подали до лікарень та садочків. З 1 до 7 жовтня, коли похолодало, ми подали тепло до житлових будинків, – каже Анатолій Нестерук. – Оскільки середньодобова температура повітря більше, ніж +8 градусів, то опалення у будинках Хмельничан припинили. Газ дорогий, мешканці скаржаться, на що ми дивимося і на що витрачаємо тепло. Ми за погодорю слідкуємо. Якщо буде різке похолодання, то тепло до осель хмельничан подадуть одразу ж.
За прогнозами синоптиків, до кінця наступного тижня, до 10 листопада, температура повітря вночі – +6 – +11 градусів, а вдень – +14 – +18 градусів.
Загалом, як повідомляє заступник, місті провели велику роботу з підготовки до осінньо-зимового період, не дивлячись на нестабільне фінансування.
– Можу заспокоїти вас, що житлово-кумунальні підприємства міста готові до осіннього і зимового періодів. Ми провели вже всі заходи, проте маємо платіжні доручення, які не підписало казначейство. Ми заготовили сипучі матеріали, підготували техніку і зробили висновки з попередньої зими, яка була дуже важкою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього