Різні мешканці Житомирщини крали на Хмельниччині одне й те ж
З інтервалом у декілька днів жителі одного із сіл Любарського району Житомирської області скоїли дві крадіжки борін у Старосинявському районі.Різні мешканці Житомирщини крали на Хмельниччині одне й те ж
Першу крадіжку «гастролери» скоїли 17 березня в селі Мшанець із поля, яке належить місцевій агрофірмі. Після обробки землі аграрії залишили 7 металевих борін загальною вагою 1100 кг на полі, адже наступного дня сільськогосподарські роботи мали продовжуватися. Проте увечері на гужовій повозці через село проїжджали мешканці сусіднього Любарського району. Один із них нещодавно купив трактор, тож вирішив, що добротні борони йому не завадять, та й не тільки йому. Тож молодики швидко повантажили все на воза і поїхали далі.
За декілька днів уже інші хлопці з того ж села Любарського району приїхали до сусідньої Яблунівки на дискотеку і вирішили поєднати приємне з «корисним»: потанцювали, а потім з місцевого тракторного парку викрали дві борони загальною вартістю 3400 гривень.
Правоохоронці по слідах гужової повозки прослідкували шлях зловмисників аж до їхнього рідного села, але оскільки такого транспорту там чимало, далі довелось працювати з оперативною інформацією. Працівники поліції довідались, що один з місцевих жителів нещодавно придбав собі трактора і, як виявилось, він був серед тих молодиків, які поцупили борони. В подальшому правоохоронці встановили всіх фігурантів цієї кримінальної історії, а викрадені борони вилучили і повернули власникам.
Зловмисникам доведеться відповідати за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років, йдеться у повідомленні сектору комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього