С. Лабазюк: "Боюсь, до жовтня з об"єднанням територіальних громад не встигнуть"
Об\’єднання територіальних громад звучить красиво, але як їм (громадам, — авт.) потім виживати, не дуже зрозуміло. Таку думку висловив народний депутат із групи \”Воля народу\” Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради.С. Лабазюк: "Боюсь, до жовтня з об"єднанням територіальних громад не встигнуть"
Об\’єднання територіальних громад звучить красиво, але як їм (громадам, — авт.) потім виживати, не дуже зрозуміло. Таку думку висловив народний депутат із групи \”Воля народу\” Сергій Лабазюк в кулуарах Верховної Ради.

«Серед людей необхідно було провести не лише роз\’яснювальну роботу, навіщо укрупнювати громади, але й створити механізм збору податків і заробляння грошей на території цих регіонів», — заявив Лабазюк.

Парламентарій каже, що деякі громади, на яких є заправки, виробництво, зможуть себе утримувати. Але 60—70% громад за півроку після укрупнення матимуть безліч проблем: ні з чого буде платити зарплати, проводити поточні та капремонти соціальних об\’єктів на своїх територіях.

«До того ж, багато районів хотіли б мати три-чотири територіальні громади. А в Києві добро дають тільки на дві. Ось вам і добровільне об\’єднання», — додає політик.

Ще одним важливим моментом, за словами Лабазюка, є те, чи вдасться до жовтня завершити процес об\’єднання територіальних громад.

«Найпевніше — ні. І це означає, що 25 жовтня ми проведемо місцеві вибори і за деякий час доведеться проводити нові вибори, адже відбулося укрупнення громад», — сказав Лабазюк.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення