Transition Democracy Fund склав рейтинг депутатів-мажоритарників, які станом на червень 2014 року мали найбільший електоральний рівень підтримки у своєму регіоні й діяльність яких оцінювалася експертами як необхідна та ефективна.

Сабій та Герега мають найбільший рівень електоральної підтримкиСабій та Герега мають найбільший рівень електоральної підтримки
Враховуючи стремління українського суспільства до трансформації виборчої системи, на базі соціологічного опитування у відповідних областях, а також опитування українських та регіональних експертів та журналістів, Transition Democracy Fund склав рейтинг депутатів-мажоритарників, які станом на червень 2014 року мали найбільший електоральний рівень підтримки у своєму регіоні й діяльність яких оцінювалася експертами як необхідна та ефективна.

У нашій області, за результатами комплексного дослідження Transition Democracy Fund, було виділено двох лідерів, які обиралися до парламенту по одномандатному виборчому округу в даному регіоні, діяльність яких можна оцінювати як ефективну і яка користується популярністю серед населення. Ними стали «свободівець» Ігор Сабій (обраний у 189 окрузі – Білогірський, Ізяславський, Красилівський та Теофіпольський райони) та екс-регіонал Олександр Герега (обраний у 192 окрузі – Городоцький, Чемеровецький, Дунаєвецький та Ярмолинецький райони). Вони є також лідерами суспільної думки з точки зору законодавчої діяльності та роботи у виборчому окрузі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього