Ізславська районна рада вирішила виділити 100 тисяч гривень з районного бюджету на створення нового підрозділу “Музей просто неба” Ізяславського районного історико-краєзнавчого музею. Місцеві активісти стверджують, що у тому музеї будуть виставлені пам’ятники комуністичного режиму, що були демонтовані у довколишніх селах згідно з декомунізаційним законодавством.

Зокрема, ізяславський активіст та волонтер Володимир Федотов на своїй сторінці у Фейсбук пише, що Ізяславська районна рада вирішила “протринькати 100 тисяч на порятунок комуністичного мотлоху”.

 

А ще одна активістка Людмила Левицька, яка є однією з ініціаторів ізяславського руху “Прибирання на Фарі”, яке покликане привернути увагу до збереження у містечку пам’яток архітектури національного значення 14-18 століть, на своїй сторінці у Фейсбук зазначає, що у влади ніколи немає коштів на врятування від знищення того ж таки палацу Сангушків, але вони спокійно знаходять та виділяють кошти, аби врятувати “демонтованих Ленінів”. “Це просто цинізм”, – пише Людмила Левицька.

За словами  Володимира Федотова, рішення про виділення грошей на новий структурний підрозділ підтримали депутати районної ради з усіх фракцій, а зміни до бюджету району приймалися пакетом.

Залиште коментар

Також по темі

Радянські панно на багатоповерхівках хмельницька мерія замінить муралами. Замалювати зірки вдасться не всюди

«У Хмельницькому декомунізація відбувалася за тим механізмом, який