Санітарна рота без коліс або як Хмельницьке керівництво відправляє на фронт добровольців

Деяким машинам більше 30 років. Самі військові не можуть зрозуміти, як швидкі в такому стані могла прийняти комісія на баланс Міноборони. Відремонтувати вдалося лише 20% машин. Солдати просять небайдужих допомогти запчастинами, грішми, кваліфікованим ремонтом, касками, бронежилетами. А також звертаються до підприємців за допомогою в пошитті пасків та нош і сподіваються, що влада та місцеві депутати таки посприяють привести швидкі в бойову готовність

Санітарна рота без коліс або як Хмельницьке керівництво відправляє на фронт добровольцівСанітарна рота без коліс або як Хмельницьке керівництво відправляє на фронт добровольців

Ще наприкінці минулого місяця обласне керівництво показово передало для потреб автомобільної санітарної роти 45 \”швидких\”.

Зі звичайними хлопцями, які перевіряли транспорт, поспілкуватися пресі тоді так і не дали, а от офіційна комісія винесла вердикт.

Більше за начальство, кілька тижнів по тому, наважилися сказати звичайні військові водії, яким на війні доведеться цими машинами перевозити поранених солдатів.

Більше половини водіїв цієї роти – добровольці, добровільно і машини ремонтують, хто як уміє і чим може.

Деяким машинам більше 30 років. Самі військові не можуть зрозуміти, як швидкі в такому стані могла прийняти комісія на баланс Міноборони.

Відремонтувати вдалося лише 20% машин. Солдати просять небайдужих допомогти запчастинами, грішми, кваліфікованим ремонтом, касками, бронежилетами. А також звертаються до підприємців за допомогою в пошитті пасків та нош і сподіваються, що влада та місцеві депутати таки посприяють привести швидкі в бойову готовність.

Не тільки Хмельницькі добровольці страждають від \”халатності\” місцевої влади.
Полтава – САНІТАРНО-РЯТУВАЛЬНУ РОТУ «НАГОРОДИЛИ» АВТОМОБІЛЬНИМ МОТЛОХОМ

Залишити відповідь