Саперів на Хмельниччині тренуватимуть канадські інструктори
Іноземні інструктори готуватимуть фахівців саперної справи на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.Саперів на Хмельниччині тренуватимуть канадські інструктори
До Кам’янця-Подільського у рамках ротації прибули військовослужбовці Збройних Сил Канади. Як повідомляють у Міністерстві оборони, іноземні інструктори готуватимуть фахівців саперної справи на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України.
Навчальний курс підготовки зі знешкодження та протидії саморобним вибуховим пристроям розпочався ще минулого року. Під час зустрічі 13 січня начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував канадським колегам, які уже виконали свою місію та невдовзі повертаються додому. Він відзначив якісну організацію навчального процесу та порозуміння між інструкторами і українськими саперами.
“Переконаний, що започаткована у 2015 році програма підготовки саперів і надалі продовжуватиметься та розвиватиметься”, — зазначив полковник.
Черговий етап підготовки розпочнеться в Центрі розмінування 18 січня. Раніше канадські курси у Кам\’янці-Подільському вже закінчили більше 40 саперів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього