СБУ перекрила канал надходження в хмельницькі аптеки фальсифікованих ліків
Співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих ліків в Київській області, який розповсюджував підробки в аптекарських мережах Вінницької, Хмельницької та Харківської областей. Вилучено 2 млн таблеток.СБУ перекрила канал надходження в хмельницькі аптеки фальсифікованих ліків
Співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованих ліків в Київській області, який розповсюджував підробки в аптекарських мережах Вінницької, Хмельницької та Харківської областей. Вилучено 2 млн таблеток.
\”Трійка зловмисників організувала виробництво фальсифікатів популярних медичних препаратів \”Сіган\”, \”Флюколд\” і \”Фестал\” у Васильківському районі\”, – йдеться в повідомленні прес-центру СБУ. Лабораторію облаштували у гаражі на території присадибної ділянки, яка належить одному з учасників оборудки. Організатором незаконного виробництва був 45-річний громадянин Молдови, який залучив до незаконного бізнесу двох українців. Для реалізації фальсифікатів зловмисники створили фіктивну структуру, яка діяла начебто від імені офіційного представника виробника.
Під час обшуку на території підпільного цеху співробітники СБУ вилучили пакувальний станок та понад два мільйони підроблених пігулок. Згідно з висновками Державної служби з лікарських засобів, вилучені препарати не відповідають встановленим стандартам якості та могли заподіяти шкоди здоров’ю десяткам тисяч українців. Відповідним розпорядженням служби, лікарські препарати, які мають маркування та серійні номери, ідентичні виявленим під час обшуків, заборонені до реалізації та будуть вилучені з обігу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього