Щасливі діти – майбутнє сильної України!

Щасливі діти – майбутнє сильної України!
Незабутнє свято дитинства для юних представників Городоцького, Ярмолинецького, Чемировецького, Дунаєвецького, Красилівського, Білогірського, Теофіпольського, Ізяславського районів та міста Нетішин, влаштували народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович разом з Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи». Загалом у Городку зібралось майже півтори тисячі дітей. Протягом всього дня вони демонстрували свої здібності у спортекіаді з п’яти дисциплін: футбол, волейбол, легкій атлетиці, перетягуванню канату та туризмі. Кожен докладав максимум зусиль аби отримати першість.Щасливі діти – майбутнє сильної України!
Незабутнє свято дитинства для юних представників Городоцького, Ярмолинецького, Чемировецького, Дунаєвецького, Красилівського, Білогірського, Теофіпольського, Ізяславського районів та міста Нетішин, влаштували народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович разом з Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи». Загалом у Городку зібралось майже півтори тисячі дітей. Протягом всього дня вони демонстрували свої здібності у спортекіаді з п’яти дисциплін: футбол, волейбол, легкій атлетиці, перетягуванню канату та туризмі. Кожен докладав максимум зусиль аби отримати першість.

1 червня головна площа Городка перетворилась на сцену для кращих хореографічних колективів Хмельниччини, а проїжджа частина стала справжнім полотном для патріотичних малюнків малечі.

Шквал емоцій у публіки викликало караоке з переможцем шоу «Голос країни» Ігорем Грохоцьким. Кожен мав нагоду не лише послухати зірку, а й позмагатися за звання кращого продемонструвавши свої вокальні здібності.

– Це дійство в черговий раз доказує, що в Україні є талановиті діти. Ми бачимо і спортсменів і науковців і артистів. Головне це створювати для них умови, щоб вони могли розвиватися, демонструвати свої здібності. І кожен з нас повинен дбати про наших дітей, адже це наше майбутнє, майбутнє нашої України, – зазначає Андрій Шинькович.

Феєричним завершенням свята дитинства став загальний майданс, участь у якому взяло понад 500 юних танцюристів. Всі вони старанно тренувалися під час майстер-класу від відомого хореографа Амадора Лопеса.

Та найголовнішим та найнеочікуванішим для кожного став призовий фонд. Усі учасники спортекіади та майдансу за свої таланти, любов до спорту та гарні результати отримали у винагороду путівку до Чорного моря.

– Я дуже люблю сам процес змагань, і нам сьогодні дійсно вдалося відновити цей спартакіадний, командний дух, – підсумовує свято Олександр Герега.

– Мене сьогодні переповнює гордість за наших дітей, сьогодні вони продемонстрували своє бажання до перемоги. Свою любов до спорту, це не повинно залишатися поза увагою. Адже скільки б спортивних комплексів та залів ми не будували, ми повинні розуміти, що це заради наших дітей, а вони повинні хотіти займатися спортом.

Святкове дійство відбулось першого червня не лише у Городку, а у кожному з 8-ми районних центрів 189-го та 192-го виборчих округів та м. Нетішин.
Варто зазначити, що це далеко не перше дитяче свято, що проходить від патронатом народних депутатів Олександра Гереги та Андрія Шиньковича. Минулого року понад півтори тисячі дітей побували на березі Чорного моря, а зима 2015 запам’яталась учасникам театрального фестивалю «Казковий скарб» подорожжю до сніжного Буковелю.

Щасливі діти – майбутнє сильної України!Щасливі діти – майбутнє сильної України!
Щасливі діти – майбутнє сильної України!Щасливі діти – майбутнє сильної України!
Щасливі діти – майбутнє сильної України!Щасливі діти – майбутнє сильної України!
Щасливі діти – майбутнє сильної України!Щасливі діти – майбутнє сильної України!

Залишити відповідь