Ще не зайнявши крісло у ВР, Мустафа Наєм вже каже, що не працюватиме за 5 тис. грн
\”За 5 тисяч гривень я не буду працювати в парламенті. В Києві неможливо прожити на 5 тисяч гривень. Якщо ми на рівні парламенту приймемо рішення, що депутат повинен жити за 5 тисяч гривень, то ми повинні зізнатись, що держава на даному етапі розвитку не готова забезпечити чесну роботу для депутата. Тоді треба сказати, що ті молоді люди, які зараз пройшли, не мають шансів там сидіти\”, – розповів М.Наєм.Ще не зайнявши крісло у ВР, Мустафа Наєм вже каже, що не працюватиме за 5 тис. грн
\”За 5 тисяч гривень я не буду працювати в парламенті. В Києві неможливо прожити на 5 тисяч гривень. Якщо ми на рівні парламенту приймемо рішення, що депутат повинен жити за 5 тисяч гривень, то ми повинні зізнатись, що держава на даному етапі розвитку не готова забезпечити чесну роботу для депутата. Тоді треба сказати, що ті молоді люди, які зараз пройшли, не мають шансів там сидіти\”, – розповів М.Наєм.
Лукавить шановний пан Мустафа.
По-перше, зарплата депутата не 5 тисяч гривень, а 6 500. Дрібничка, в розмірі більше, ніж середня пенсія. І це без компенсацій за житло, оздоровчих і т. і. По-друге, обмеження діє до закінчення АТО, а потім знову оплата народних обранців повертається до 17.5 тисяч гривень (непоганий стимул депутатам для встановлення миру в країні).
По-третє, згадаємо парламент VII скликання, – ну аж ніяк депутати не перепрацьовували, бувало збирались на годину за тиждень. Можно тут дорікнути: це вже інша Верховна Рада, все буде зовсім по-іншому. Не проблема – буде результат, поговоримо про зарплату, але якщо він буде!
Нарешті, головне: а що ж тоді казати іншим пересічним українцям – лікарям, вчителям, водіям громадського транспорту, військовим в АТО (які, до речі, ризикують життям!) – вони й такої зарплати не отримують.
Та й, чесно кажучи, дивлячись на баталії в мажоритарних округах, добре розумієш – хлопці туди сунуть щомочі явно не за гарною зарплатою.
Тому, шановний пане Наєм, ніхто вас силком до Верховної Ради не тягне, якщо відчуваєте, що не зможете прогодувати сім\’ю, – поступіться місцем та йдіть далі точити ляси в програму Савіка Шустера.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,