Ще одна хмельницька бібліотека "озброїлась" ІнтернетомУ приміщенні дитячої бібліотеки-філії №12, що знаходиться за адресою: проспект Миру, 76/2, відбулася урочиста церемонія відкриття пункту публічного доступу до мережі Інтернет.Ще одна хмельницька бібліотека "озброїлась" ІнтернетомУ приміщенні дитячої бібліотеки-філії №12, що знаходиться за адресою: проспект Миру, 76/2, відбулася урочиста церемонія відкриття пункту публічного доступу до мережі Інтернет.
Приємна подія стала можливою завдяки тому, що бібліотеки Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, а саме центральна бібліотека та центральна дитяча бібліотека-філія №12, в лютому поточного року були офіційно оголошені одними із 169 переможців п’ятого раунду Всеукраїнського конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету програми \”Бібліоміст\” та нещодавно отримали комплект комп\’ютерного обладнання. Привітати юних читачів та колектив бібліотеки-філії №12 із знаковою подією завітав міський голова Сергій Мельник.
\”Сьогодні ми уже в тринадцятій за ліком бібліотеці відкриваємо пункт доступу до Інтернету завдяки програмі \”Бібліоміст\”, – сказав Сергій Іванович.
Також міський голова наголосив, що в наступному році буде виділено по 100 тис. грн. п’яти закладам Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, бібліотека-філія №12 також опинилася у цьому списку, для проведення ремонтних робіт та покращення загального стану приміщень. Також заплановано виділити 100 тисяч гривень на оновлення бібліотечного фонду та 50 тисяч на періодичні видання.
Після вітальних слів міський голова презентував закладу комплект книг.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього