Ще одна родина приїхала з зони АТО на Хмельниччину
Співробітники ДСНС зустріли переселенців на залізничному вокзалі та доставили їх на автовокзал №1, звідки вони вирушили до селища Летичів, де їх зустрічатимуть родичі.Ще одна родина приїхала з зони АТО на Хмельниччину
7 лютого за допомогою до Служби порятунку Хмельниччини звернулася жінка з м. Попасна Луганської області, яка разом із 15-річним сином вимушена була залишити зону проведення антитерористичної операції та шукати мирного неба над головою. Також з м. Соледар Донецької області приїхала її 26-річна донька з двома дітьми 2008 та 2014 років народження. Про це повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Співробітники ДСНС зустріли переселенців на залізничному вокзалі та доставили їх на автовокзал №1, звідки вони вирушили до селища Летичів, де їх зустрічатимуть родичі. Також рятувальники пообіцяли і надалі сприяти у вирішені їх нагальних потреб.

Крім того, із вимушеними переселенцями поспілкувався штатний психолог ДСНС. В ході бесіди з родиною він надав психологічну допомогу, аби пережиті людьми екстремальні ситуації, що пов\’язані зі збройним конфліктом залишилися у минулому, і якомога швидше вони змогли адаптуватися до мирних умов проживання.

Ще одна родина приїхала з зони АТО на Хмельниччину
Ще одна родина приїхала з зони АТО на Хмельниччину

Нагадуємо контакти регіонального штабу з надання допомоги в переміщенні з районів проведення АТО, поселенні та соціальному забезпеченню громадян:
+38 (0382) 69-91-17;(цілодобово).
+38 (0382) 69-91-12; (цілодобово) або 101.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього