Що дає податковий компроміс для підприємств Хмельниччини?
Державна фіскальна служба України повідомляє, що скористатися правом на податковий компроміс хмельничани можуть до 16 квітня 2015 року.Що дає податковий компроміс для підприємств Хмельниччини?
Державна фіскальна служба України повідомляє, що скористатися правом на податковий компроміс хмельничани можуть до 16 квітня 2015 року.

Заяви про застосування норм закону про податковий компроміс до органів ДФС Хмельницької області уже подали 10 місцевих підприємств. За попередніми розрахунками бюджет в результаті такої юридичної угоди отримає 169 тисяч гривень. Більше 100 тисяч гривень з цієї суми уже надійшло до державної казни.
Натомість, понад 8 мільйонів гривень донарахованих їм податкових зобов’язань, що нині перебувають в процедурі оскарження, вважатимуться погашеними.
Таким чином підприємства – учасники податкового компромісу після процедури узгодження матимуть законні підстави для уникнення фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за заниження податкових зобов’язань з податків на прибуток та додану вартість за податкові періоди до 1 квітня 2014 року.

Скористатися правом на податковий компроміс можуть всі представники бізнесу, які допустили заниження податкових зобов’язань з податків на додану вартість та прибуток. Сплативши 5 відсотків від суми заниження, решта, – 95 відсотків від суми так званої мінімізації сплати податків, вважатимуться погашеними. Штрафні санкції та пеню у цьому випадку податківці не застосовуватимуть. Досягнення податкового компромісу – це також підстава для закриття слідством чи судом провадження в кримінальній справі за ухилення від сплати податків.
Нагадаємо, що Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», який Верховна Рада України ухвалила 25 грудня 2014 року, набув чинності 17 січня 2015 року.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього