На вибори ми маємо іти командою, аби не дати шансу пролізти у парламент тим, хто зрадив своїх виборців і підтримав «диктаторські закони»

Що очікувати Блоку Петра Порошенка на ХмельниччиніЩо очікувати Блоку Петра Порошенка на Хмельниччині

Партію \”Солідарність\” перейменовано на Блок Петра Порошенка. Відповідне рішення ухвалили делегати десятого позачергового з\’їзду партії в Києві у середу, 27 серпня.

Окрім того, делегати з\’їзду обрали нового лідера партії. Політсилу Порошенка очолив лідер руху \”Третя українська республіка\”, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. Його кандидатуру підтримали 122 зі 125 присутніх делегатів з\’їзду.

«Сьогодні в Україні ми маємо два фронти. Фронт внутрішній, де кримінальні чиновники і олігархія намагаються утримати старі порядки. Другий фронт – зовнішній, де діти Чингізхана намагаються забрати кращих синів України і її волю до європейського майбутнього. І для перемоги на обох фронтах нам потрібна єдність. Потрібна єдина команда, яка спільно із Президентом працюватиме заради кращої України для всіх, а не для обраних», – так сказав на Х позачерговому з’їзді партії «Солідарність» її новообраний голова Юрій Луценко, який через кілька хвилин запропонував перейменувати її у «Блок Петра Порошенка».

27 серпня назвали днем народження принципово нової політичної сили в Україні. Сили, яка має об’єднати усіх проукраїнських, проєвропейських політиків, які сьогодні, коли Україні кинуто виклик її існування як країни, мають стати у один стрій для захисту її державності.

Сьогодні потрібна повна консолідація всіх демократичних сил, всіх патріотів України задля перемоги, задля спільної мети. Про це говорить і депутат-«ударівець» Валерій Карпунцов. «Ми маємо позитивний досвід роботи, коли «УДАР» підтримав кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах. Ми бачили, що об’єднана команда працювала на виборах в Київраду. Це було добре сприйнято громадянами, українці підтримали такий формат. Тому маємо і далі йти командою патріотів, щоб зробити державу сильнішою», – каже він.

Сьогодні до блоку Порошенка приєдналися «фронтовик» Арсеній Яценюк, «батьківщинівці» Олександр Турчинов та Арсен Аваков. Разом із президентом вирішив іти на вибори лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, громадска активістка та лікар Майдану Ольга Богомолець. З партій до «Блоку Петра Порошенка» увійшли «Удар Віталія Кличка» та «Європейська партія» Миколи Катеринчука. Ведуться переговори про об’єднання з ВО «Свобода».

«На вибори ми маємо іти єдиною командою, аби не дати шансу пролізти у парламент тим, хто зрадив своїх виборців і підтримав «диктаторські закони». Адже вони мають понести не лише моральну, але дехто з них і кримінальну відповідальність. Тому не дивуйтеся, що ваші депутати з округів, які тоді, 16 січня, підняли руки за ці закони, зараз будуть купу грошей викидати на допомогу бійцям АТО, влаштовувати аукціони щедрості у школах та лікарнях, завалювати виборців гречкою. Так вони «спокутуватимуть» свої гріхи, аби знову дістати депутатський мандат. Не вірте їм, бо хто зрадив вас один раз, зрадить і вдруге», – кажуть «порошенківці».

Юрій Луценко обіцяє, що списки їхніх кандидатів у народні депутати будуть складатися прозоро і не в останню ніч перед подачею до ЦВК. «Я тут для того, щоб цього не сталося, – каже він. – Повірте, після 20 років у політиці у мене немає ніякого інтересу тягнути за собою усілякий непотріб».

Щодо подальшої долі президентської партії, то у ній кажуть, що планують створювати не «мільйоний рух», а кадрову політичну силу – з невеликими штабами та величезною сіткою прихильників. «Я виступаю за обмежене членство в партії перевірених, відданих, досвідчених у політиці людей», – каже Луценко.

Блок Порошенка претендує стати командою у її рядах якої намагатимуться поєднати молодих активістів та компетентних політиків. «У новій партії, як і в новому парламенті, має бути сплав молодої енергії і не завжди компетентності – з серйозним досвідом, тими, хто уже набив гулі. Якщо це поєднати – це буде просто суперова реформаторська сила», – вважає голова партії «Блок Петра Порошенко» Юрій Луценко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього