Що очікує батьків у новому навчальному році?
Як не сумно говорити про це, але батьків школярів в майбутньому навчальному році очікує неприємний сюрприз: підручники стануть платними. Таке рішення було прийнято в Міністерстві освіти України.Що очікує батьків у новому навчальному році?
Як не сумно говорити про це, але батьків школярів в майбутньому навчальному році очікує неприємний сюрприз: підручники стануть платними. Таке рішення було прийнято в Міністерстві освіти України.

За словами першого заступника міністра освіти і науки Інни Совсун, норма в бюджеті про безкоштовні підручниках знімається. \”Безкоштовними підручники залишаться тільки для незахищених верств: сиріт, інвалідів, дітей, позбавлених батьківського догляду, з малозабезпечених сімей\”, – сказала І.Совсун і додала, що можливість переходу від звичайних підручників до планшетів поки не розглядається.
\”Щоб впровадити нові технології, треба підготувати фахівців. Але, поки не визначено ефективність такого методу, це робити недоцільно\”, – підсумувала заступник міністра.

Нагадаємо, що раніше в Міносвіти заявляли про намір опублікувати шкільні підручники в Інтернеті.
У новому бюджеті фінансування навчальних закладів урізано, і на освіту пропонується витратити на 28% менше коштів, ніж у 2014 році. Видатки загального фонду державного бюджету України на 2015 рік Міністерству освіти і науки, Національної академії наук України та національним галузевим академіям наук плануються в обсязі 15 млрд 977 800 000 грн, що на 28% менше, ніж у 2014 році (зменшили на 6430, 9 млн грн)

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього