Що сталося із купюрою, яку забули в банку 20 років назад?
На це запитання шукали відповідь учні 6 класів Хмельницької загальноосвітньої школи №21 в Хмельницькій філії ПриватБанку. Для школярів керівництво банку влаштувало навчально-пізнавальний квест, який супроводжувався відвідуванням підрозділів банку та короткими розповідями про банк та банківські послуги. Діти із задоволенням виконували всі завдання та із щирим захопленям шукали підказки для відповіді на головне запитання квесту.Що сталося із купюрою, яку забули в банку 20 років назад?
На це запитання шукали відповідь учні 6 класів Хмельницької загальноосвітньої школи №21 в Хмельницькій філії ПриватБанку. Для школярів керівництво банку влаштувало навчально-пізнавальний квест, який супроводжувався відвідуванням підрозділів банку та короткими розповідями про банк та банківські послуги. Діти із задоволенням виконували всі завдання та із щирим захопленям шукали підказки для відповіді на головне запитання квесту.

“В нашому банку вже понад 6 років працює соціальний проект “ЮніорБанк”. В рамках цього проекту ми організували для наших юніорів пізнавальний квест, який в ігровій формі надає дітям базові знання про фінанси та фінансові операції, – говорить директор Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Браніцький. – Для нас дуже важливо формувати у підростаючого покоління правильну парадигму користування грошима та банківськими послугами”.

“Гарне свято влаштували банкіри, яке надовго залишиться в пам’яті дітей. – ділиться враженнями класний керівник 6-А класу Лілія Олійник. – Позитивні емоції від побаченого та почутого відображено у їх очах. Сподіваюсь, що для школярів банк і надалі буде проводити подібні заходи”.

“Наші юніори сьогодні справилися із усіма завданнями на відмінно, – підводить підсумки квесту керівник напрямку “ЮніорБанк” Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Інна Марозова, – і ключ який, отримали діти відкрив їм валізу із забутою купюрою, яка примножилася у пачки грошей.”

На Хмельниччині сьогодні близько 25 тисяч школярів власники юніор карт, які дозволяють повноцінно користуються банківськими послугами. Через освітню програму Бізнес-школи за 5 років отримали знання з фінансової грамотності більше 500 учнів. Додаткову інформацію про “ЮніорБанк” можна отримати на сайті http://www.juniorbank.com.ua/

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього