Щоб Хмельницькі міліціянти брали менше хабарів - будуть платити більшу зарплату
На Хмельницьку міліцію чекають реформи.Щоб Хмельницькі міліціянти брали менше хабарів - будуть платити більшу зарплату
Без транспортної та ветеринарної міліції, проте з високими зарплатами. На правоохоронне відомство чекає реорганізація та скорочення. Про це на прес-конференції розповів головний міліціянт Микола Семенишин, повідомляє Ексклюзив. А ще поспішив поділитися радісною новиною – довіра населення людей в погонах таки зросла, хоча й працювати є над чим.
Майнова злочинність, обіг наркотиків та крадіжки – найбільш масові правопорушення за перший квартал цього року. Вдвоє збільшилась кількість п’яних кермувальників. З 17-ти умисних вбивств у міліції розкрили 15. З тіньового ринку було вилучено 74 кг наркотичних речовин. Микола Семенишин коротко звітує про зроблене.
За три місяці роботи по-новому в міліції почастішали звернення громадян, а отже і зросла довіра населення. Експеримент про співпрацю з даївцями будуть продовжувати. А от боротьбу зі стихійною торгівлею в місті Микола Семенишин називає толерантною – на жодного з продавців не склали протоколу про адміністративне правопорушення, проте надалі діяти будуть жорсткіше. З новими силами взялися і за боротьбу з нелегальним бізнесом.
Президент підписав Указ про реорганізацію відомства – розчерком пера гарант скасував УБОЗ, ветеринарну та транспортну міліцію. Кращих працівників обіцяють в структурі залишити – хороших кадрів зараз бракує.
Такими заходами в нашій державі намагаються довести міліцію до кількісного складу у Європі. Там на 10 тисяч населення – 300 поліцейських, а в нас поки – 350. Тож скоротивши особовий склад, можна зекономити кошти на підвищення зарплатні – як стимулу до хорошої праці без нечистих помислів.
Також Микола Олександрович наголосив – за його керівництва відступили від принципу кількісних показників. Якість у виконаній роботі та вміння працювати команді – головні вимоги до теперішніх правоохоронців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього