Щонайменше троє мажоритарників від Хмельниччини орієнтуються на ЛьовочкінаЩонайменше троє мажоритарників від Хмельниччини орієнтуються на колишнього керівника Адміністрації Президента Януковича Сергія Льовочкіна.Щонайменше троє мажоритарників від Хмельниччини орієнтуються на колишнього керівника Адміністрації Президента Януковича Сергія Льовочкіна.

Про це повідомляє сайт espreso.tv.

Як стверджує видання, пан Льовочкін зі своєю групою “газовиків” в парламенті убезпечив від звинувачень у причетності до “злочинів режиму” і може займати вичікувальну позицію.

“Сергій Льовочкін умив руки – після побиття студентів дружину відправив на Майдан, Богословську з її громадянським чоловіком Мельниченком (193 виборчий округ на Хмельниччині – НГП) – в опозицію”, – пише espreso.tv.

До групи Льовочкіна належать також Віктор Бондар – екс-губернатор Дніпропетровщини, мажоритарник з Хмельниччини (191 виборчий округ), де губернатором працює креатура Льовочкіна Василь Ядуха. Одним з перших публічно засудив побиття студентів. В ефірі 5-каналу Бондар підтвердив, що дружить з групою Льовочкіна.

Та Олександр Герега – чоловік секретаря Київради Галини Гереги, яка орієнтується на Сергія Льовочкіна.

Загалом, група Льовочкіна у ВР нараховує близько 30 нардепів.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього