Щорічна акція до Дня медика розпочата!
Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» продовжує свої хороші традиції. Вже не один рік тут до дня медичного працівника, організовують різноманітні акції даруючи на ФАП – и та амбулаторії необхідне приладдя.Щорічна акція до Дня медика розпочата!
Благодійний фонд Сергія Лабазюка «Ми поруч» продовжує свої хороші традиції. Вже не один рік тут до дня медичного працівника, організовують різноманітні акції даруючи на ФАП – и та амбулаторії необхідне приладдя.

Цього року усі медичні установи Хмельницького та Волочиського районів від народного депутата отримують тонометри та ростометри з вагами. Усього таких наборів одержать 140 лікарських заклади.

Працівники фонду вже навідалися до Хмельницької районної лікарні. Там під час робочої наради і вручили подарунки.

Аби не обійти своєю увагою жодного медика, акція триватиме до 21 червня. І ті хто ще не отримав обладнання, працівники фонду його обов’язково вручать.
Окрім цього деякі лікарні отримують стаціонарні комп’ютери, а будинки інтернати, геріатричні пансіонати та територіальні центри соціального обслуговування, до Дня людей похилого віку інвалідні візки, ходунки та туалет-крісла.

«Допомога лікарським установам у нас проводиться постійно. Такі акції також ми проводимо вже не вперше, адже вони спрямовані не лише на допомогу лікарям, а й на покращення рівня медичної допомоги нашим людям. Ми переконані, що лише спільними зусиллями ми зуміємо досягти кращих результатів», зазначила президент благодійного фонду «Ми поруч» Віолетта Лабазюк.

Щорічна акція до Дня медика розпочата!Щорічна акція до Дня медика розпочата!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього