Незважаючи на економічну кризу та військові дії на території України, підприємства Хмельниччини тримають марку і працюють на благо країни і її громадян

Щорічний конкурс «100 кращих товарів України» визначив кращі підприємства Хмельниччини

Щорічний конкурс «100 кращих товарів України» підбив підсумки регіонального етапу і визначив кращі підприємства Хмельниччини. Незважаючи на економічну кризу та військові дії на території України, підприємства Хмельниччини тримають марку і працюють на благо країни і її громадян.

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції у Хмельницькій області, вже водинадцяте організовує та проводить державне підприємство «Хмельницький науково-виробничий центр стандартизації , метрології та сертифікації». Головним критерієм за яким обираються переможці – це якість товарів та послуг.

Участь у конкурсі дає можливість підприємствам – учасникам ширше розрекламувати власну продукцію на теренах не лише області, а й країни та навіть за її межами.

У рамках конкурсу визначалася кращі підприємства у двох номінаціях : продукція та роботи і послуги. Цьогоріч учасниками Хмельницького регіонального етапу стали 50 підприємств, різних форм власності.

Фінал Всеукраїнського конкурсу відбудеться вже у листопаді у Києві.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього