Селище Дунаївці тікає від газу
Саме так прокоментував підготовку до опалювального сезону заступник Дунаєвецького селищного голови з питань виконавчої роботи Олександр Семенович Залагаєв на черговому засіданні виконкому 30.07.2015, – повідомляє сайт \”Ділові Дунаївці\”.Селище Дунаївці тікає від газу
Саме так прокоментував підготовку до опалювального сезону заступник Дунаєвецького селищного голови з питань виконавчої роботи Олександр Семенович Залагаєв на черговому засіданні виконкому 30.07.2015, – повідомляє сайт \”Ділові Дунаївці\”.

«Уже найближчим часом буде зроблено перший запуск твердопаливних котлів в дитячому садочку. Підготовка до опалювального сезону 2015 – 2016 років іде планово, заготівля дров за рахунок місцевої сировини складає сьогодні майже 50%. Стовідсотково за рахунок місцевого бюджету в бюджетних організаціях замінено вікна на склопакети. Пожежно-рятувальний загін завершує заготівлю дров на осінньо-зимовий період. Громада готова до будь-яких примх погоди», – відмітив один із очільників місцевої влади, підводячи підсумки засідання виконкому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього