Сепаратист зі Славути здався СБУшникам
Виходець з Хмельниччини, бойовик так званої \”ЛНР\”, здався українським правоохоронцям на Луганщині.Сепаратист зі Славути здався СБУшникам
Виходець з Хмельниччини, бойовик так званої \”ЛНР\”, здався українським правоохоронцям на Луганщині.

Як повідомляє \”СлавутаNEWS\”, уродженець міста Славути Хмельницької області у січні 2014 року виїхав до РФ, де нелегально працював різноробочим на будівництві. У серпні 2015 року він втратив документи і звернувся до російських правоохоронних органів з метою їх відновити.
\”Погрожуючи ув\’язненням, представники спецслужб завербували чоловіка. Йому видали довідку на право тимчасового перебування на території РФ, та направили до зони військового конфлікту на Донбасі\”, – повідомляє СБУ.

Після місячного навчання у тренувальному центрі в місті Стаханов на Луганщині бойовик приєднався до одного з угруповань терористичної організації \”ЛНР\”.

\”Через нелюдське ставлення ватажків до підлеглих і невиплату грошей чоловік розчарувався в ідеях \”русского міра\” та вирішив скористатися програмою Служби безпеки України \”На тебе чекають вдома\”.

Він самовільно, зі зброєю, покинув позиції терористів та перейшов на територію підконтрольну українським підрозділам\”, – повідомляє Служба Безпеки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього