Представник Хмельницького молодіжного клубу розвитку Андрій Іваницький посів друге місце у конкурсі “Волонтер року”
Серед найкращих волонтерів України — хмельничанинСеред найкращих волонтерів України — хмельничанин

Представник Хмельницького молодіжного клубу розвитку Андрій Іваницький посів друге місце у конкурсі “Волонтер року”.
Організатори Національного конкурсу «Волонтер року-2013» нагородили переможців у шести номінаціях: соціальний захист населення, освіта та виховання, мистецтво та культура, охорона здоров’я та здоровий спосіб життя, захист прав людини та представлення інтересів громадян, охорона навколишнього середовища. В останній друге місце посів хмельничанин Андрій Іваницький із ініціативою створення молодіжного парку на території міського пляжу.

“Андрій прописав цю ідею і надіслав на конкурс, – розповідає Степан Кушнір, голова правління громадської організації “Хмельницький молодіжний клуб розвитку”. – Сподіваюся, що через декілька місяців вона буде остаточно втілена у життя, коли міська рада розгляне проект та усуне бюрократичні моменти.

Крім волонтерства у “Хмельницькому молодіжному клубі розвитку” Андрій навчається у Хмельницькому університеті управління і права та є заступником голови Хмельницького осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

Нагадаємо, що волонтери врятували територію пляжу від забудови та запропонували створити там молодіжний парк. Однак через неточності в документації та бюрократичні моменти ініціатива ще повністю не втілена у життя.

Читайте також, як «Хмельницький клуб розвитку» провів на території пляжу екофестиваль “Green Fest”.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту