Серед подільських фотографів проведуть конкурс "Хмельницький крізь об’єктив"
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про проведення фотоконкурсу \”Хмельницький крізь об’єктив\”, присвяченого Дню міста Хмельницького.Серед подільських фотографів проведуть конкурс "Хмельницький крізь об’єктив"
Виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про проведення фотоконкурсу \”Хмельницький крізь об’єктив\”, присвяченого Дню міста Хмельницького.
Фотоконкурс \”Хмельницький крізь об\’єктив\” має на меті стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста, підтримку, розвиток і закріплення кращих традицій фотомистецтва, розвиток творчих зв’язків і обмін досвідом між фотографами, виявлення сучасних тенденцій і технологій у фотомистецтві.
Фотоконкурс проводиться щорічно з 2005 року. Для участі у фотоконкурсі запрошуються професійні фотографи і аматори – незалежно від місця проживання та віку. Конкурс передбачає три етапи та по закінченню 24 вересня 2015 року на відкритті виставки оголосять переможців. Деталі читайте на сайті міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього