Серед постраждалих в результаті аварії в московському метро є українка.

Серед постраждалих в результаті аварії в московському метро є українка.
Згідно повідомлення представника московської лікарні №13 під час селекторної наради щодо ліквідації наслідків аварії, серед постраждалих – громадянка України.Серед постраждалих в результаті аварії в московському метро є українка.
Згідно повідомлення представника московської лікарні №13 під час селекторної наради щодо ліквідації наслідків аварії, серед постраждалих – громадянка України.
Раніше повідомляли, що всі загиблі і постраждалі – росіяни, іноземців немає. «За швидкою допомогою надійшло 8 людей, двоє з них після надання першої медичної допомоги відпущено, це громадянка України і громадянка Молдови», – сказав представник лікарні.
Як відомо, аварія сталася у ранковий час пік – о 8.30, коли москвичі їхали на роботу. Три вагони на швидкості 70 км на годину зійшли з рейок. При різкому гальмуванні вагони буквально скрутило на стику і один з них, перший, розірвало. Люди, опинившись у перегоні між станціями, почали рятуватися самотужки: виходили на колії та шукали шлях нагору. Вже потім приїхали МНСники і почали евакуацію.
За останніми даними, 20 людей загинуло. Загалом у лікарнях перебувають 129 людей, з них стан 42 медики оцінюють як тяжкий.

Залишити відповідь