Середньовіччя, козацтво і сучасність об'єднались на Хмельниччині
Всеукраїнський фестиваль «Єднання епох» третій день поспіль збирає тисячі глядачів і учасників з 10 областей України. Лицарські бої, майстерність кіннотників – все це можна було побачити в одному із сіл Кам\’янець-Подільського району.Середньовіччя, козацтво і сучасність об'єднались на Хмельниччині
Всеукраїнський фестиваль «Єднання епох» третій день поспіль збирає тисячі глядачів і учасників з 10 областей України. Лицарські бої, майстерність кіннотників – все це можна було побачити в одному із сіл Кам\’янець-Подільського району.

У селі Ісаківці Кам\’янець-Подільського району два роки тому створили «Дністровсько-Подільську Січ». У наближених до козацтва часів, в перший день тут змагалися лицарі середньовіччя. Нині вони відпочивають і вболівають за козаків, які на других день фестивалю вправлялись в майстерності кінно-трюкового мистецтва. Третій день присвятили подолання перешкод на конях.

Патріотичний фестиваль зібрав тисячі глядачів і три сотні учасників з усіх куточків України. Козацька юшка, гарцування на конях і волонтери, які під час фестивалю збирали кошти на потреби бійців АТО, не залишили байдужими нікого. Тут і змагалися і розважалися та водночас робили добру справу для потреб армії, – повідомили у репортажі телеканалу \”Екслюзив\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього