Сергій Лабазюк: "Законопроект про санкції за "кнопкодавство", не вирішує проблему "кнопкодавства"
Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №1895 щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування. За словами народного депутата із групи \”Воля народу\” Сергія Лабазюка, прийнята ініціатива не вирішує проблему \”кнопкодавства\”. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.Сергій Лабазюк: "Законопроект про санкції за "кнопкодавство", не вирішує проблему "кнопкодавства"
Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №1895 щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування. За словами народного депутата із групи \”Воля народу\” Сергія Лабазюка, прийнята ініціатива не вирішує проблему \”кнопкодавства\”. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради.

\”Я готовий підтримати цей законопроект колег. Але хочу наголосити, що даний законопроект створює можливість покарати тих, хто кнопкодавить, але не створює механізму, як назавжди поставити крапку, щоб у цій сесійній залі більше такого не повторювалося\”, – наголосив політик.

С.Лабазюк нагадав, що практика неособистого голосування у VIII скликанні Верховної Ради продовжується. \”Кожен із нас, йдучи на вибори чи то на мажоритарних округах, чи в списках, заявляв, що більше у цій сесійній залі подібної практики не буде. Але, на привеликий жаль, це продовжується. Зокрема й тими народними депутатами, хто вчора заявляв, що вони зроблять все, щоб це було припинено\”, – зауважив парламентарій.

Разом з тим, Сергій Лабазюк висловив здивування, чому законопроект 1895 розглядається раніше власної ініціативи №1744. \”№1744 був зареєстрований 14 січня, де чітко регламентується процедура введення сенсорної кнопки. Даний законопроект, який ми розглядаємо зараз, був зареєстрований 30 січня. То скажіть будь ласка, чому сьогодні альтернативні законопроекти розглядаються раніше? Є законопроект, який був раніше поданий, який пройшов регламентний комітет і був підтриманий. До сьогодні його так і не поставлено у порядок денний, щоб ми його розглянули у сесійній залі\” – сказав він.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього