Сергій Лабазюк повторно балотується до Верховної Ради
Статус \”народного обранця\” Сергій Лабазюк отримав два роки тому. Його підтримали виборці 188 округу – це Хмельницький та Волочиський райони і частина самого обласного центру. Нині Сергій Лабазюк вирішив повторно балотуватися до Верховної Ради. Округ обрав той самий – 188, каже: там виріс і особисто знає усі проблеми, з якими щодня зіткаються його земляки.Сергій Лабазюк повторно балотується до Верховної Ради
Статус \”народного обранця\” Сергій Лабазюк отримав два роки тому. Його підтримали виборці 188 округу – це Хмельницький та Волочиський райони і частина самого обласного центру. Нині Сергій Лабазюк вирішив повторно балотуватися до Верховної Ради. Округ обрав той самий – 188, каже: там виріс і особисто знає усі проблеми, з якими щодня зіткаються його земляки.
За період роботи у парламенті він постійно зістрічався із земляками. Відтак за два роки депутатства провів більше трьохсот зустрічей, побував у кожному населеному пункті. Втім, у вирі буремних подій, головна тема живого спілкування, котру порушують люди – війна. Сам же нардеп регулярно перебуває у зоні АТО, тож інформації знає чимало.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього