2 жовтня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кандидатом у народні депутати Сергієм Лабазюком та представником громадського руху «Чесно» Олегом Черненко
Сергій Лабазюк та рух «Чесно» домовились про співпрацюСергій Лабазюк та рух «Чесно» домовились про співпрацю
2 жовтня, відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між кандидатом у народні депутати Сергієм Лабазюком та представником громадського руху «Чесно» Олегом Черненко.
«Я готовий до відкритої співпраці із громадою, ніколи ні від кого не ховався і не збираюся це робити, адже працював усі ці роки заради блага подолян, – наголосив народний депутат Сергій Лабазюк. Сьогодні набирає обертів передвиборча кампанія. Мої конкуренти, про яких два роки не було чути, знову розпочали свою, так би мовити, активну діяльність, але не на благо людей, а щоб поливати брудом своїх опонентів. Вони застосовують брудні схеми – починаючи від маніпулюванням громадської думки і закінчуючи спробами зриву моїх зустрічей з жителями області. Вони, прикриваючись ім’ям різних громадських організацій, розповсюджують неправдиву інформацію про мою діяльність як народного депутата. Один із таких випадків – розповсюдження листівок начебто від імені руху «Чесно», у яких подається не правдива інформація відносно мого голосування за драконівські закони 16 січня. Підкреслюю ще раз: я не голосував за прийняття тих рішень.
Я підтримую ініціативу представників руху «Чесно» співпрацю, метою якої є недопущення брудних маніпуляцій під час виборчих перегонів, недопустимість того, щоб добрим ім’ям громадської організації прикривалися безчесні кандидати у народні депутати. Саме тому я підписав Меморандум про співпрацю та буду дотримуватися кожного пункту цього документу», – заявив Сергій Лабазюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього