Сергій Лабазюк: «ТСК по тарифах має дати людям чіткі відповіді та термінові рішення щодо їх підвищення»
Депутатська група «Воля народу» підтримує створення тимчасової слідчої комісії з розслідування підвищення тарифів на газ для населення. Про це заявив представник групи, народний депутат України Сергій Лабазюк під час засідання Погоджувальної ради.Сергій Лабазюк: «ТСК по тарифах має дати людям чіткі відповіді та термінові рішення щодо їх підвищення»
Депутатська група «Воля народу» підтримує створення тимчасової слідчої комісії з розслідування підвищення тарифів на газ для населення. Про це заявив представник групи, народний депутат України Сергій Лабазюк під час засідання Погоджувальної ради.

За словами нардепа, за останні місяці в парламенті було створено кілька десятків слідчих комісій. Однак практично жодна з них не дала результатів і «керувалась лише політичною доцільністю».

«Ми готові брати участь в ТСК по тарифах. Це – надважлива тема. Але хотілось би, щоб ми не лише говорили про це з екранів, а вже з завтрашнього дня приступали до роботи, бо нашим людям потрібні термінові результати і рішення в цьому напрямку. Тому однозначно мають бути чіткі терміни й результати ТСК по тарифах», – наголосив С. Лабазюк.

За словами нардепа, «Воля народу» наполягає на включенні до порядку денного цього сесійного тижня ВР наступних законопроектів. Серед них, проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо видатків на охорону здоров’я. Ним пропонується усунути колізію у законодавстві, що надасть можливість за рахунок коштів місцевого бюджету здійснювати видатки на передбачені Бюджетним кодексом України заходи з охорони здоров’я. Його прийняття є важливим для нормального функціонування галузі охорони здоров’я.

Проектом Закону про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» пропонується повернути харчування учням середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних закладів освіти, студентам коледжів та технікумів.
Окрім цього політик наголосив на важливості прийняття проекту Закону \”Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо забезпечення особистого голосування народних депутатів України)\”.

«Всі ми є свідками того, що відбувається сьогодні з персональним голосуванням у сесійній залі. Кожного дня депутатів звинувачують у так званому «кнопкодавстві». Врешті-решт, потрібно вирішити це питання і поставити крапку, а не продовжувати пусті балачки», – наголосив нардеп.

С. Лабазюк додав, що два тижні тому відбулось засідання профільного Регламентного Комітету, який рекомендував прийняти проект за основу. Також на засіданні були присутні головні розробники цього пристрою з Інституту проблем математичних машин та систем НАН України. Вони зазначили, що «сенсорна кнопка» працює і може працювати ще три роки без додаткових бюджетних коштів.

«Тому прошу обов’язково включити це питання до розгляду на цьому тижні й продемонструвати суспільству готовність голосувати чесно і відкрито», – підсумував нардеп.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього